Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

O nas

Drodzy klienci,

Witamy na stronie internetowej notariusza Michała Michalika (kancelaria notarialna Katowice), którzy w ramach swojej działalności oferują profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego. Kancelaria notarialna znajduje się w Katowicach-Ligocie, przy ulicy Panewnickiej 25.

Położenie kancelarii w południowej części miasta zapewnia większą dostępność usług notarialnych dla mieszkańców dzielnic takich jak: Ligota-Panewniki, Piotrowice-Ochojec, Załęska Hałda-Brynów, Zarzecze, Podlesie, Kostuchna, Murcki, przy czym kancelaria kieruje również swoje usługi dla mieszkańców pozostałych dzielnic Katowic, jak i miast ościennych m.in.: Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Mikołów. Zapewniamy rzetelną oraz uczciwą obsługę zgodną z wszelkimi obowiązującymi przepisami prawa w zakresie czynności notarialnych. Zarówno każdy z dokonujących czynności notariuszy, jak i każdy z zatrudnionych w kancelarii pracowników to osoby o wysokich kwalifikacjach, które udzielą Państwu wszelkich koniecznych informacji. Dodatkowo, nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc prawników, z którymi współpracujemy, co pozwala na kompleksową obsługę oraz pomoc w rozwiązaniu bardziej skomplikowanych problemów prawnych.

Na Państwa życzenie, możemy także polecić sprawdzonych i doświadczonych tłumaczy przysięgłych, z którymi kancelaria pozostaje w stałym kontakcie. Misją naszej firmy jest przede wszystkim objaśnienie Państwu w prosty i zrozumiały sposób wszelkich zawiłości prawnych i podatkowych oraz pomoc w znalezieniu najlepszego i najprostszego rozwiązania Państwa problemów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami oraz przedsiębiorstwami. Zapewniamy, że pracownicy kancelarii notarialnej przestrzegają wszelkich zasad etyki zawodowej, a obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej trwa także po odwołaniu notariusza i zakończeniu czynności notarialnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszych usług oraz do kontaktu.

Z poważaniem,
Michał Michalik - notariusz Katowice

 

Wybrane dokumenty

Umowa majątkowa małżeństwa

Rozdzielność, rozdzielność z wyrównaniem dorobków, rozszerzenie i ograniczenie wspólności majątkowej.

Zobacz więcej 

 

Testament

Testament zwykły, testament z zapisem windykacyjnym, testament zawierający zapis zwykły lub polecenie.

Zobacz więcej